KONST / Litografier / Färglitografi 14346104
nr 1434 6104
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad 36/190. Färglitografi. Bladets mått: 63x87cm, yttermått inklusive ram: 76x81cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:37:06
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.700 kr